Deze week nam ik een kijkje op de vtwonen en designbeurs. De beurs werd gehouden van 4 t/m 9 oktober 2022 in EXPO Greater Amsterdam in Vijfhuizen.
Op de beurs stonden de huizen van de woonmagazines wonen landelijke stijl en ariadne at home. Deze huizen werden ingericht in een stijl die past bij mensen die houden van klassieke, country, romantische, decoratieve en landelijke interieurs. Naast de kleuren taupe, beige en zand kun je hier prima meer kleur bij combineren zoals lila, roze, geel en zelfs een krachtige kleur koningsblauw zoals hier gedaan is in de woonkeuken. Kies je voor een interieur in de landelijke stijl dan is het goed om te realiseren dat je keuken dan beter niet kan worden weggestopt in een aparte hoek in je interieur maar beter als centraal middelpunt in je huis kan worden ingepland. Het mooie grijsblauwe elektrische fornuis van Aga Falcon vormt een stijlvol middelpunt rondom diverse tinten blauw zoals de blauw geschilderde keukenschouw, de ombouw, de blauwe keukendeuren en blauwe handgemaakte wandtegels van Designtegels. In de landelijke stijl zien we uitbundige bloemendessins in de styling van aardewerk, servies, behang, kussens en dekbedovertrekken. De gerecyclede meubelen van Combitex en de historische bouwmaterialen en paneeldeuren van ’t Achterhuis geeft je interieur een karakteristieke sfeer.
Wil je meer informatie over de producten uit het wonen landelijke stijl huis? Bekijk dan hier de complete credit lijst op de site van wonen landelijke stijl
Fotografie: STIJLIDEE | Winnie Helmes-Ham
Wil je meer informatie over de producten uit het ariadne at home huis? Bekijk dan hier de complete credit lijst op de site van ariadne at home
Creëer meer sfeer, warmte en eenheid in je huis. Vraag vrijblijvend een offerte aan via >> Contact
Fotografie en Tekst Credits: STIJLIDEE | Winnie Helmes-Ham